Polityka prywatności

Zasady korzystania ze strony internetowej w domenie lago.com.pl ("Serwis")

Zastrzeżenia prawne, ochrona prywatności

Właścicielem strony internetowej w domenie www.lago.com.pl ("Serwis") jest P.H.U. LAGO Paweł Mikołajczak, ul. Kochanowskiego 43, 33-100 Tarnów.

LAGO sp.z o.o.sp.k. dokłada wszelkich starań, aby dane prezentowane w Serwisie były kompletne, aktualne i zgodne ze stanem faktycznym, nie może jednak tego w pełni zagwarantować, w związku z czym nie ponosi żadnej odpowiedzialności za skutki wykorzystywania prezentowanych danych, w szczególności za szkody powstałe w wyniku korzystania z nich przy podejmowaniu decyzji inwestycyjnych.

Dane publikowane w Serwisie mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Wszystkie prawa zastrzeżone. Prawa do używania, kopiowania i rozpowszechniania wszystkich danych dostępnych w Serwisie podlegają w szczególności przepisom Ustawy z dnia 04.02.1994 r. o Prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. Nr 24, poz. 83 z późn. zm.)

Wykorzystywanie danych ze strony zamieszczonych w Serwisie w celach komercyjnych wymaga każdorazowo pisemnej zgody osoby reprezentującej firmę P.H.U. LAGO Paweł Mikołajczak.

Serwis jest bezpłatny i skierowany do osób zainteresowanych działalnością P.H.U. LAGO Paweł Mikołajczak.

Dane publikowane w Serwisie pochodzą z wiarygodnych, publicznie dostępnych źródeł i według najlepszej wiedzy P.H.U. LAGO Paweł Mikołajczak mogą być uznane za rzetelne.

P.H.U. LAGO Paweł Mikołajczak w pełni respektuje prawo do prywatności i ochrony danych osobowych Użytkowników Serwisu. Korzystanie z Serwisu nie wymaga przedstawiania przez Użytkownika jakichkolwiek danych, które pozwalałyby na jego identyfikację.

Wysyłając e-mail do P.H.U. LAGO Paweł Mikołajczak wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie Państwa adresu e-mail w celu odpowiedzi na Państwa zapytanie i otrzymanie informacji handlowych od spółki P.H.U. LAGO Paweł Mikołajczak Jednocześnie przyjmują Państwo do wiadomości, iż zgoda może być w każdym momencie cofnięta- poprzez wysłanie wiadomości e-mail z taką informacją, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem oraz że mają Państwo prawo do żądania od Administratora dostępu do przekazanych w powyższym celu danych osobowych, jak i prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych.

P.H.U. LAGO Paweł Mikołajczak ma prawo dokonywać zmian niniejszych zasad korzystania z Serwisu w każdym czasie. Zmiany obowiązują od dnia opublikowania na stronach Portalu.