O firmie

P.H.U. LAGO Paweł Mikołajczak jest spółką celową założoną w celu realizacji osiedli mieszkaniowych na terenie miasta Tarnowa przez Pawła Mikołajczaka.

Paweł Mikołajczak jest właścicielem Przedsiębiorstwa Handlowo Usługowego "Lago" - firmy działającej od 1991r., która za przedmiot swej działalności przyjęła m.in. budownictwo oraz obrót nieruchomościami w celach budowlano-inwestycyjnych.

Opracowaniem projektów i nadzorem nad inwestycjami budowlanymi zajmuje się mgr inż. Kazimierz Mikołajczak - inżynier budownictwa lądowego z kilkudziesięcioletnim stażem w prowadzeniu budów obiektów przemysłowych i mieszkalnych. Sprzedaż i przygotowanie dokumentów dotyczących nieruchomości prowadzi Paweł Mikołajczak.

Nasza aktualna oferta skierowana jest do osób pragnących zamieszkać w mieszkaniach nowoczesnych, ciepłych i wygodnych z niskimi kosztami eksploatacji. Obecnie możemy poszczycić się kilkuset-osobową grupą zadowolonych Klientów, mieszkających w zbudowanych przez nas mieszkaniach. Dla naszej firmy są najlepszą reklamą.

W celu zapoznania się z naszą ofertą, zapraszamy do biura budowy, znajdującego się przy skrzyżowaniu ulicy Boryczki i Gen.Bora-Komorowskiego w Tarnowie, gdzie prowadzona jest nasza aktualna inwestycja.

Terminy spotkań prosimy ustalać telefonicznie pod numerem:  512 286 283.

Uwaga!
Wszystkie oferty dotyczące ubezpieczeń, funduszy unijnych, inwestowania kapitału, zakupu materiałów, pozycjonowania serwisu www, katalogowania w branży, składane telefonicznie są automatycznie odrzucane. Oferty przyjmujemy tylko drogą mailową.

Z poważaniem,       
Paweł Mikołajczak