Rydza Śmigłego 5

Standard wykończenia

 1. Budynek ośmiokondygnacyjny, w kondygnacji podziemnej pomieszczenia piwniczne, w kondygnacji parteru 26 samodzielnych garaży.
 2. Ściany zewnętrzne kondygnacji parteru, I i II piętra wylewne z betonu, izolowane warstwą styropianu (17 cm); kondygnacji III, IV, V i VI piętra murowane z pustaka ceramicznego - Porotherm 30 cm, izolowane warstwą styropianu (12 cm); wykończone tynkiem akrylowym.
 3. Stropy międzykondygnacyjne prefabrykowane z płyt kanałowych a częściowo wylewane na mokro.
 4. Dach dwuspadowy kryty blachą dachówkopodobną.
 5. Ściany wewnętrzne betonowe, ceramiczne lub z bloczku Termalica – wykończone tynkiem gipsowym maszynowym kategorii III lub płytą gipsowo-kartonową - bez malowania.
 6. Stolarka okienna - biała, PCV, profil okienny pięciokomorowy, szyba k=1,1.
 7. Parapety wewnętrzne - PCV lub płyta meblowa z okleiną drewnopodobną.
 8. Drzwi wejściowe do mieszkań metalowe, drewnopodobne, wzmacniane.
 9. Wewnętrzne otwory drzwiowe niewykończone - bez skrzydeł drzwiowych i ościeżnic, przygotowane do montażu ościeżnic o regulowanej szerokości.
 10. Podłogi - wylewka betonowa.
 11. Instalacja elektryczna trójfazowa, osprzęt biały , gniazdka elektryczne typowe - 230 V.
 12. Instalacja wodno-kanalizacyjna z sieci miejskiej, rozprowadzona instalacja wody zimnej i ciepłej bez białego montażu.
 13. Instalacja CO zasilana z MPEC Tarnów, rozprowadzona przewodami z tworzywa sztucznego, z kompletem grzejników typu panelowego, w łazience grzejnik łazienkowy, wszystkie grzejniki z zaworami z głowicami termostatycznymi.
 14. Ciepła woda ogrzewana z MPEC Tarnów.
 15. Brak instalacji gazowej.
 16. Instalacja domofonowa kompletna.
 17. Cena mieszkania nie zawiera kosztu wykonania instalacji internetowej, telewizyjnej i telefonicznej - koszt wykonania w/w instalacji zostanie wyliczony po ustaleniu ilości wyjść internetowych, telewizyjnych i telefonicznych w mieszkaniu (cena instalacji podstawowej składającej się z 1 gniazda TV, 1 gniazda internetowo-telefonicznego - 200 zł brutto).
 18. Indywidualne liczniki zużycia wody zimnej, ciepłej, energii elektrycznej i energii cieplnej.
 19. Wentylacja mechaniczna w łazience i kuchni.
 20. W planach mieszkań zwymiarowano stan surowy lokali bez tynków.
 21. Balkon – poręcze metalowe, posadzka - płytki gresowe.
 22. Klatka schodowa - ściany tynkowane na gładko, malowane, lamperie; spoczniki oraz stopnie - płytki gresowe; poręcze metalowe; drzwi zewnętrzne aluminiowe, oszklone.
 23. Na każdej klatce schodowej zainstalowano windę od poziomu parteru do VI piętra.
 24. Teren uporządkowany, przygotowany do wysiania trawy; wejście do bloku, wjazdy do garaży, chodnik przed budynkiem - kostka betonowa.
 25. Sprzedający zastrzega możliwość wprowadzenia zmian w doborze materiałów wykończeniowych nie mających wpływu na zmianę jakości i standardu wykończenia.
 26. Osiedle monitorowane z archiwizacją danych.
 27. Wjazd z ulicy Rydza Śmigłego.